herb GKS Katowice
MKS Pogoń Szczecin   GKS Katowice

2010-11-18, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

94'- Koniec meczu, Pogoń załamana na boisku, Dziękuję za uwagę. Strefa spadkowa nasza.

91'- Gol na 3:4. Piłkę do pustej bramki wpakował wprowadzony kilka minut wcześniej Gabriel Nowak.

90'- sędzia dolicza 4 minuty

88' - Niestety... Pogoń 3:3 GKS Katowice. Bramkę strzelił Janusz Dziedzic. Radek bez szans.

86'- 3 punkty uciekają Pogoni. Karny dla gości. Nadzieja w Radku

83' - Zmiana u gości. Za Pitrego wchodzi Nowak.

83'- Jeszcze będzie ciekawie. Karwan strzela bramkę na 3:2, Zółta kartka dla Jaruna. Błąd w obronie i w końcówce Pogoń zapewnia sobie niepotrzebną nerwówkę

77'- Do zmiany gotowy jest już Olo Moskalewicz. Zaraz trener Płatek wykorzysta ostatnią zmianę. Za Zawadzkiego wchodzi Olo.

76'- Dobra akcja Pogoni zakończona strzałem Juszczaka, jednak na miejscu był bramkarz.

73' - 3 minuty oczekiwania i już może zaliczyć swoje pierwsze minuty na boisku. W miejsce Rogalskiego pojawia się Marcin Juszczak.

70' - Marcin Juszczak już otrzymał wskazówki od trenera i już czeka przy linii bocznej.

69' - Zmiana w Gieksie, za Goncerza na boisku pojawia się Bartosz Karwan.

67' - Do zmiany szukowany jest MArcin Juszczak.

64' - Mikołaj jest już na ławce rezerwowych. Tak na oko wygląda to na naciągnięcie jakiegoś mięśnia w prawej nodze. Oby to nie było poważne.

63'- Na boisku jest już Ropiej w miejsce Mikiego.

59' - Miki powalczył teraz o piłkę, wbiegł w pole karne i faul! Karny dla Pogoni. Na murawie leży Mikołaj, jest mu udzielana pomoc medyczna i konieczna zmiana, Miki przy pomocy masażystów kuśtyka za linią boczną. Do zmiany gotowy jest już Maciek Ropiejko, a tym czasem Pogoń prowadzi już 3:1. Autorem bramki Piotr Petasz, który pewnie wykonał rzut karny.

59'- Zmiana w zespole gości za Kaliciaka wchodzi Sadowski.

54'- Do zmiany szykowany jest Maciej Ropiejko.

48'- Gol. Druga bramka dla Pogoni. Strzelcem ponownie Bartosz Ława, który mocnym strzałem sprzed pola karnego pokonuje bramkarza.

46'- Rozpoczynamy II połowę meczu. W obu zespołach bez zmian.

45+ 1 - sędzia kończy pierwszą połowę.

45'- Sędzia dolicza jedną minutę

43' - Teraz trochę niesprawiedliwości i zółta kartka dla Mikiego, który odwdzięczył się rywalowi za swój faul. Teraz Lebedyński oddaje strzał i rożny dla Pogoni.

39' - Ależ leje nad stadionem. Dodatkowo grę utrudnia silny wiatr. Piłkarze mają problem z utrzymaniem się na nogach, ponad to piłka dostaje sporego poślizgu. To może być problem dla bramkarzy.

32'- Teraz dobry strzał Rydzaka, który zawędrował, aż pod pole karne gości, oddał mocny strzał jednak bramkarz gości na posterunku.

26'- No, a teraz o mały włos, a mielibyśmy tak zwanego "hop gola" jednak bramkarz Gieksy poradził sobie ze strzałem naszego piłkarza.

23'- Szybka odpowiedź Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne wprost na głowę nabiegającego Ławy, który pakuje piłkę do sieci.

21'- Gol dla Gości. Zamieszanie w polu karnym Pogoni, a najlepiej w tym wszystkim połapał się Przemysław Pitry, który uderzeniem pod poprzeczkę nie dał szans Radkowi.

18'- Niecelny strzał zawodnika gości, a w Pogoni małe popychanki Jaruna z Mandryszem. Panowie sobie już wszystko wyjaśnili i gramy dalej.

16'- Rzut wolny dla Pogoni, Petasz nad piłką, uderza Rogalski,ale broni bramkarz.

14'- W natarciu teoretycznie Pogoń, jednak nic obecnie z przewagi nie wynika.

10' - Rzut rożny dla Pogoni. Petasz przed pole karne do Zawadzkiego, ten oddaje strzał, nogę dokłada Mikołaj,ale pewnie bramkarz.

7'-  Goll.... ze spalonego dla GKS-u

4'- Rzut wolny dla GKS-y jednak nic z tego nie wyszło.

2'- Dobra prostopadła piłka do Lebedyńskiego, ale ten obok bramki.

Zawodnicy na boisku. Zaczynamy!

Piłkarze już w rękawie, więc zaraz zaczynamy

Ciekawostką na pewno będzie fakt, że pod nieobecność Moskalewicza kapitanem w dzisiejszym meczu jest Radek Janukiewicz. Chyba zasłużył na to wyróźnienie...

Piłkarze opuszczają już płytę boiska i udają się do szatni. Niedługo zaczynamy.

Na stadionie niecałe sto miejscowych fanów.

Skład GKS-u : Wiśniewski, Olkowski, Szala, Kowalczyk, Sokołowski, Goncerz, Plewnia, Dziedzic, Pitry, Kaliciak, Zieliński

Na stadion zjeżdżają się już kibice Gieksy, których będzie dziś dużo dużo więcej niż miejscowych fanów.

Witam serdecznie z pustego stadionu im. Floriana Krygiera, piłkarze właśnie wybiegli na rozgrzewkę.

Prowadzący: Jan Smoliński