herb LKS Nieciecza
MKS Pogoń Szczecin   LKS Nieciecza

2010-11-06, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

90+ 3 - sędzia kończy spotkanie. Pogoń po żenującej grze przegrywa z Niecieczą 1:3.

82' - Cichos strzela na 1:3 !! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i zawodnik gości pokonuje Janukiewicza. Z trybun płynie znana już przyśpiewka " co wy robicie!? Wy naszą Pogoń hańbicie"

80' - Niedługo koniec spotkania,a Pogoni nic nie idzie. Jeszcze teraz bliski szczęścia był jeden z zawodników gości jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

74'- Zmiana w Pogoni. Za Mandrysza na boisku pojawił się Rogalski.

73' - 1:2. Dobre podanie wykorzystał Ryguła i Pogoń przegrywa z Niecieczą...Żenada.

69'- Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową Hrymowicz!!... w boczną siatkę.

63' - Rzut rożny dla Pogoni, po chwili wznowienie gry z autu przez Petasza. Głęboka wrzutka "Petardasza", piłka mija wszystkich w polu karny. Akcję zamyka jednak Dymkowski, który strzela!... broni bramkarz gości.!!

62' - Kolejna zmiana w Niecieczy. Za Łukasza Piątka na boisku pojawia się Łukasz Szczoczarz.

56' - Bramka dla Pogoni!! Strzelcem gola Piotr Petasz, który piłkę dostał w prezencie od gości. Nie zastanawiał się zbyt długo i huknął nie do obrony! Przy okazji zmiana w Pogoni. Za Mysiaka pojawia się Bojarski.

54' - Za Trafarskiego na boisku pojawia się Ryguła

52'- Na boisku trwa walka o zdobycie środka pola.

46' - No i rozpoczynamy drugą połowę meczu.

45' - Sędzia kończy tą jakże udaną dla Niecieczy pierwszą połowę meczu.

43'- Mogło być 0:2. Jednak zawodnik gości przewrócił się w polu karnym, sędzia nie gwizdnął... w takim wypadku panie sędzio chyba żółta kartka...

37'- To dziwne, ale Nieciecza jest dzisiaj poza zasięgiem Pogoni. Przynajmniej w pierwszej połowie. Przed chwilą goście przeprowadzili akcję, w której Portowcy byli mijani jak tyczki treningowe. Ich chyba w ogóle nie ma myślami na boisku. Zero pomysłu, zero gry i... 0:1.

36' - Petasz uderza z dystansu, piłka po rykoszecie wychodzi za linie końcową. Powinien być rzut rożny jednak sędzie pokazuje, że grę wznowimy z 5 metra.

32' - Nieciecza strzeliła bramkę i kontroluje mecz. Grają pewni i z wiarą w swoje umiejętności. Czują, że mogą ze Szczecina wywieźć 3 punkty, a Pogoń jak to Pogoń... nie widać różnicy miedzy poprzednimi meczami w wykonaniu szczecinian, a tym dzisiejszym.

27'- Można powiedzieć "a nie mówiłem?" - 0:1 dla Niecieczy, autorem bramki Trafarski. Zawodnik gości pięknie przyjął piłkę w polu karnym, mając na plecach obrońcę obrócił się i uderzając po dłuższym słupku nie dał szans Radkowi.

25'- Do zmiany gotowy jest już Pietruszka. Zastąpi on Kolendowicza, który zszedł z boiska wskutek kontuzji.

24'- Ależ akcja!! Nieciecza teraz powinna zdobyć bramkę! Wspaniałą piłkę dostał napastnik gości i w asyście dwóch naszy obrońców potrafił oddać strzał, ale na szczęście w bramce mamy Janukiewicza. Brawo Radek!

23'- Trener Stolarczyk tylko co chwile podnosi ręce, bo nie zgadza się z decyzjami sędziego. W zespole Pogoni to bardzo częste. Zawsze winny sędzia.

19' - Spora przewaga Niecieczy. Kwestią czasu jest zdobycie przez nich bramki.

14' - Rzut rożny dla Pogoni. Podanie do ławy przed pole karne. Ten uderza jednak obok bramki

11'- Znów Nieciecza pod polem karnym Pogoni. Dymkowski poślizgnął się i zatrzymał faulem rywala. Wolny dla Niecieczy jednak prosto w mur.

8'- No i teraz kwestia sporna. Do piłki rusza zawodnik Niecieczy...wszyscy spoglądają na liniowego, który nie podnosi chorągiewki. Gdyby piłkarz gości nie odpuszczał piłki moglibyśmy mieć 0:1.

6'- Znów Nieciecza pod polem karnym Pogoni. Dośrodkowanie jednak wybija Hrymowicz. Wszystkie akcje Pogoni goście kończą już w zarodku.

4' - I znów goście wrzucają piłkę w pole karne Janukiewicza. Chyba to ich plan na rozmontowanie obrony Pogoni. Wrzutki Niecieczy są groźne i trzeba im to oddać.

2' - Goście od początku pewni swoich umiejętności nacierają. Ich ataki wyglądają dosyć dobrze.

0'- Rozpoczynają goście.

Przed meczem: Sędziowie i zespoły już w rękawie, a nad stadion znów nadciągnęły czarne chmury... Oba zespoły już na środku boiska. Przywitanie z kibicami, losowanie "połówek" i czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

Przed meczem: Piłkarze już po rozgrzewce, zeszli już do szatni. Na stadionie garstka kibiców. Niedługo zaczynamy.

Skład Niecieczy: Towarnicki- Kowalski, Cios, Baran, Kubowicz, Szałęga, Metz, Prokop, Piątek, Trafarski, Cichos.

Ławka rezerwowych Pogoni: Pyskaty- Nowak, Pietruszka, Rogalski, Parzy, Zawadzki, Rogalski.

P.M - Witam ze stadionu im. Floriana Krygiera. Nad stadionem ciemne chmury... Chyba możemy niebawem spodziewać się deszczu. Na trybunach praktycznie pusto. Mamy już skład,za chwilę go zaprezentujemy.

Przed meczem: Pogoda dziś nie dopisuje. W związku z tym można się dziś spodziewać niskiej frekwencji na stadionie

Prowadzący: Jan Smoliński